ÇAĞLAYAN KİMYA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.
47 yıl önce Konya’nın ilk ve tek sabun fabrikasıyla üretime başlayan, ürün kalitesinden ve ciddiyetinden ödün vermeyen Çağlayan Kimya ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. bugün 65.000 m²’lik alanda üretimiyle Türkiye’de ve yurt dışında aranılan birçok markalar üretmektedir. Çağlayan Kimya 50 şehirde yer alan bayi ağı ile ürünlerini ulusal ve yerel marketlerde satışa sunmaktadır. AR-Ge çalışmalarıyla sürekli kendini yenileyen ve yeni ürünler programlayan Çağlayan Kişmya, ürünülerinin kalitesini, Türk kalite standartlerı olan TSE ve TSEK gibi belgelerle ve firma kalite yönetim sistemlerini ise TS-EN ISO: 9001-2000, TS-EN ISO: 14001-2004, TS-EN ISO: 18001-1999 ve URS çevre yönetimi, Kalite Yönetimi ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri güvencesiyle üretmektedir. Yurt dışında da birçok ülkeye ihracat yapan Çağlayan Kimya, ürünlerinin dünyada aranılan bir marka haline gelmesiyle Bulgaristan, Romanya, Moldovya, İsveç, Filistin, İsrail gibi ülkere temizlik maddeleri ihraç ederek ulusal ekonomimize katkıda bulunabilmenin haklı gururunu taşımaktadır. Çağlayan Kimya, Toz, Sıvı ve asit grubu ürünlerle hizmet vermektedir. Toz üretim kulesinde çamaşır makinaları için toz deterjan, Elde yıkama toz deterjan ile Bulaşık Makinası Toz Deterjanı, lavabo açıcı gibi ürünler üretirken; sıvı bölümünde sıvı bulaşık deterjanı, yüzey temizleyiciler, sıvı el sabunu, yumuşatıcı, el temizleme jelleri , bulaşıklar için jel deterjan gibi her türlü deterjanı üretmektedir. Büyük bir üretim kesimini de asit Grubu deterjanlar oluşturmaktadır. Çamaşır suyu, ultra çamaşır suyu, kireç sökücü, tuz ruhu vb. üretilen asit grubu ürünlerdendir. Fabrikamız, aylık 10.000 ton ürün üretebilecek kapasiteye sahiptir. Türkiye’de son teknolojiyi kullanarak üretim yapan sektördeki büyük firmalar içerisinde yer alan Çağlayan Kimya ana markası Yetiş’in dışında; Şef Üniversal, Puffy, Hail, Layk, Ent, Green, Lux&DEKSO, Alldays, Yetgon ve Colgoclin gibi markalarla sektörde çeşitliliğini sürdürmektedir. Ayrıca Kipa, Real gibi büyük hipermarket zincirlerinin private label üretimlerini de yapmaktadır.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ T.ZİYAEDDİN CAD.8.SK.NO:23 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sıvı Deterjan, Krem Deterjan, Çamaşır Suyu, Tuz Ruhu, Arap Sabunu, Toz Deterjan
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sıvı Deterjan, Krem Deterjan, Çamaşır Suyu, Tuz Ruhu, Arap Sabunu, Toz Deterjan

Bu firmanin profili toplamda 1967 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 49
  • Toplam : 1967
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.