METEOR BOYA KİMYA TEKSTİL VE AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Firmamızı 1997 yılında kurmuş olup. 2.organize sanayi bölgesinde, 3.360 m²’ si kapalı, 7.540 m²’ si açık olmak üzere toplam 10.900 m²’ lik bir alanda faaliyetimizi sürdürmekteyiz. İnşaat ve sanayi boyaları gruplarında TSE kalite belgeli geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte, seçkin bayi ağımız ve geniş müşteri portföyümüz ile Konya genelinde ve yurtiçinde müşteri odaklı pazarlama ve satış anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yolumuza devam etmekteyiz. Biz, 1997 yılından bu yana boya sektöründe müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalıştık ve çalışmalarımızın sonucunda sağlam bir temeli olan, alanımızda güvenilir ve kaliteli bir marka olmayı başardık. Bundan sonrası için de hiç durmadan çalışacağız.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALEHAN CADDESİ NO: 9 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Plastik Boya
  • » İNŞAAT BOYALARI, (İÇ VE DIŞ CEPHE SENTETİK BOYALAR VE ASTARLAR) SANAYİ BOYALARI( ENDİSTÜRİYEL - AKRİLİK BOYA- EPOKSİ BOYA - SENTETİK BOYA VE ASTARLARI )
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Plastik Boya

  • İNŞAAT BOYALARI, (İÇ VE DIŞ CEPHE SENTETİK BOYALAR VE ASTARLAR) SANAYİ BOYALARI( ENDİSTÜRİYEL - AKRİLİK BOYA- EPOKSİ BOYA - SENTETİK BOYA VE ASTARLARI )

    İNŞAAT BOYALARI, (İÇ VE DIŞ CEPHE SENTETİK BOYALAR VE ASTARLAR) SANAYİ BOYALARI( ENDİSTÜRİYEL - AKRİLİK BOYA- EPOKSİ BOYA - SENTETİK BOYA VE ASTARLARI )
Bu firmanin profili toplamda 1184 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 34
  • Toplam : 1184
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.