DEMA BOYA KİMYA OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1997 yılında kurulan DEMA BOYA KİMYA SANAYİ su bazlı üretim ile boya sektörüne ilk adımını atmıştır... Dalgalanan piyasa şartlarında; Kaliteli ve Ekonomik boya gruplarında standart üretim politikamızdan vazgeçmeyip, ayrıcalığımızı ; müşterilerimize daha iyi hizmet, geniş renk seçeneği, zamanında teslim ve müşteri isteklerini dikkate almak suretiyle göstermeye çalıştık.... Genişleyen müşteri portföyü ve büyüyen üretim kapasitesi bizlere : hedeflerimize doğru yol aldığımızı gösterdi. Su bazlı ürünlerdeki geniş yelpaze ile 2002 yılının ikinci yarısında solvent boya üretimine başladık.... Seçiminizi doğru yapın kârlı çıkın politikamız ile daha geniş kitlelere, ürünümüzün KALİTE = EDER ilişkisini izah ederek, dürüstçe, ve en önemlisi tüm ürünlerimizin arkasında olarak ulaşmak istiyoruz... Bizlere vermis oldugunuz destek ve ilgi ile herkesin arzuladigi bir renk biçimi üretmek, bizim görevimiz oldugu kadar sizinde hakkiniz diye düsünüyor, teknolojik gelismelere ayak uydurarak ihtiyaçlariniza karsilik vermeyi bir borç olarak görüyoruz..
Adres
TATLICAK MAHALLESİ TURANOĞLU SK.NO: 15 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » İnşaat Boyaları (İç Ve Dış Cephe)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • İnşaat Boyaları (İç Ve Dış Cephe)

Bu firmanin profili toplamda 1133 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 1133
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.