DAPAŞ BOYA KİMYEVİ MADDELER ÜRETİM TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş.
1939 yılında, DERVİŞ DAVER nalburiye ticaretiyle firmamızın ilk kuruluşunu gerçekleştirmiştir. 1972 yılında ticari faaliyetlerini kurumsal şirket haline dönüştürerek devam etmiştir. 2000 yılı sonlarına dek mağazacılık anlayışıyla ticari yaşamını sürdürür iken, 2001 yılı başından itibaren sanayici kimliğini taşımak üzere, DAPAŞ COLOR LINE markası ile oto tamir boyaları, genel sanayi boyaları ve inşaat boyaları üretimine, ve yelpazesini daha da genişletebilmek için araştırma-geliştirmeye önem vererek çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.
Adres
MUSALLA BAĞLARI MAH.ELMALI CADDE GEVALE SK.NO: 49 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Boya
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Boya

Bu firmanin profili toplamda 1153 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 12
  • Son 30 Gün : 33
  • Toplam : 1153
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.