KOYUNCULAR MADENCİLİK TOHUMCULUK OTOMOTİV TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
" Temelleri 1970'li yıllarda Seyit KOYUNCU tarafından atılan, izlediği istikrarlı politikalarla ticaret ve tarım alanında günümüz Türkiye'sinin önde gelen firmalarından biri olan KOYUNCULAR MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'in kuruluş amacı; otomotivden tarıma kadar geniş bir sektörde müşterilerine en kaliteli ürünler sunmak ve uzun vadede, ülkemizin dünya pazarında rekabet eden bir firması olabilmektir. KOYUNCULAR, ticaret hayatına 1970'li yıllarda Konya Bölgesi DEUTZ traktörleri bayiliği ile başladı. 1980'li yıllarda UNIROYAL ve ICI ilaçlarının İç Anadolu ve Marmara Bölgesi distribütörlüklerini yürüterek edindiği tecrübeyi, 1991 yılında KOYUNCULAR MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adı altında kurumsallaştırmıştır. Firmanın faaliyet gösterdiği başlıca sektörler ""tarım, otomotiv ve sigorta acenteliği"" hizmetleridir."
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESİ ADAN ÇEVRE YOLU CAD.NO: 31 / A KARATAY KONYA
Markalar
Ko-Humax, Seamax, Formax, kelpak, KOYUNCULAR,
Kalite belgesi
  • » Gübre
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Gübre

Bu firmanin profili toplamda 1284 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1284
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.