DOĞER KİMYA TARIM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.
Yirmibirinci yüzyılın başlarında olduğumuz şu dönemde çiftçilerimiz ve işletmelerimiz birim alandan elde edilen ürün miktarının artırılmasını kendilerine amaç edinmişlerdir. Ülkemizde bilgisizlik ve yanlış metotların uygulanması sonucu tabii verimlilik yıldan yıla azalmaktadır. O halde mahsulde gerekli artışı sağlayarak artan nüfusun ihtiyacı karşılanmalıdır. Buda toprak ve bitki verimliliğini mümkün olduğu kadar artıracak şartların ne olduğu ve şartların nasıl gerçekleştirilebileceğini bilerek yapılabilir. Firmamız tarafından üretilen bitki besleme grupları; sürdürülebilir tarım ve çevre bakımından organik tarım ve iyi tarım uygulamalarına yöneliktir. Damla sulama gübreleri, sıvı ve katı yaprak gübreleri, sıvı ve katı organik gübreler, organomineralli gübreler tamamen bitkilerin ihtiyaç duyduğu besin elementleri tarafından zenginleştirilerek gerekli ve yeterli oranlarda dengelenerek üretilmektedir. Tarımda kullanılan bitki besleme gruplarının kaliteleri ve uygulama sonucundaki verim artışı arasındaki ilişki unutulmamalıdır. Bu yüzden DOĞER KİMYA TARIM olarak kaliteli ürünlerle, bereketli mahsullere sloganıyla yola çıkarak; amacımız olan Dünya tarımına en iyi şekilde hizmet edebilmektir.
Adres
BİRİKETÇİLER SANAYİ SİTESİ UMURLU SK.NO:3 (KONET ARKASI) KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sıvı , Kristal Yaprak Gübresi
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sıvı , Kristal Yaprak Gübresi

Bu firmanin profili toplamda 1166 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 1166
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.