MANPET PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Kaliteden ödün vermeden, hizmette sınır tanımadan prensibi ile yoluna devam etmekte ve maksimum performans, maksimum verim, uzun ömre sahip ürünlerinde kar payını minimuma indirerek maksimum tasarruf ve ekonomi sağlayarak müşteri memnuniyetini hedef tutmuştur. Her müşterimizin, bireysel bir referans olduğunu, dolayısıyla gerekli ihtiyaçlarını daima manpet tarafınca sağlayacağını göz önünde bulunduran şirketimiz, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemenin de bilincindedir.
Adres
EREĞLİ YOLU TUĞLACILAR SANAYİ TAŞYÜZ CAD.MESNEVİ SK. NO: 24 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Madeni Yağ, Gres Yağı Ve Antifiriz
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Madeni Yağ, Gres Yağı Ve Antifiriz

Bu firmanin profili toplamda 1696 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 1696
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.