PAPİRUS KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
  Bağımsız, sanayi sicil belgesine haiz, üretici-ihracatcı bir KOBİ olan Papirus kendini sürekli gelişmeye adayan kurumsallaşmış bir aile şirketidir. Durmadan değişen ve küreselleşen dünyamızda, sizlere hep en yeni ve en mükemmelini sunabilmek için uzun yıllardır benimsediğimiz "kaliteli hizmet, zamanında teslimat, uygun fiyat ve çevreye saygı" prensiplerinden ödün vermeden çalışmaktayız. 17.000m2 açık alan üzerinde kurulu ve 10.000 m2 kapalı alana sahip teknoloji merkezi konumundaki fabrikamızda, ürünleriniz için en iyiyi hedefleyen deneyimli ve uzman kadromuz çalışmaktadır
Adres
KISIKLI TRANVAY CAD.NO: 110 ÜSKÜDAR İSTANBUL
Markalar
Kalite belgesi
  • » Baskılı Ambalaj Kağıdı, Baskılı Poşet, Sıcak Yapıştırmalı Poşet,Elektrik Süpürge Poşetleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Baskılı Ambalaj Kağıdı, Baskılı Poşet, Sıcak Yapıştırmalı Poşet,Elektrik Süpürge Poşetleri

Bu firmanin profili toplamda 848 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 14
  • Toplam : 848
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.