DALİ AMBALAJ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Dünya ticaretinde ilkleri hedefleyerek Konya, Türkiye Merkezli kurulan DALİ AMBALAJ, profesyonel ve dinamik kadrosuyla Konya’daki üretim tesisi ile İstanbul ve Mersin şehirlerinde faaliyet gösteren, geniş iş ağına sahip bir üretim firmasıdır. Firmamız Rotogravür baskı alanındaki faaliyetlerine, Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan fabrika binsaında yıllık 5.600 TON kapasitesi ile devam etmektedir. Grafik tasarım departmanımızda müşteri memnuniyeti ön planda tutularak farklı ve seçkin örnekler sunulmaktadır. Bu çalışmalar DALi AR-GE laboratuarlarında desteklenerek, müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ambalaj ve gıda sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesiyle DALİ AMBALAJ GIDA SANAYİ dünya ticaretinde geniş iş ağına sahiptir. Hali hazırda Endonezya, Malezya, Rusya, Özbekistan, Ukrayna, Romanya, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan, Zaire (Kongo Demokratik Cumhuriyeti), Zimbabwe, Bahreyn, Bangladeş, Botswana, Birleşik Arap Emirlikleri, Beyaz Rusya(Belarus), Afganistan, Cezayir, Kamboçya, Kiribati, Kuzey Kore, Lübnan, Malavi, Moldova, Nepal, Paraguay, Papua-Yeni Gine, Sierra Leone, St.Vincent Grenadies, Suudi Arabistan, Uganda, Orta Afrika Cumhuriyeti, Mali, Libya, Gürcistan, Cape-Verde, Dominik Cumhuriyeti, Angola, Bhutan, Fas, Fildişi Sahili, Gana, Hindistan, Mısır, Yunanistan, Malta, Romanya, Slovenya, Singapur, Tunus, Umman ve Zaire’deki güçlü ve güvenilir bağlantılarıyla, uluslararası ticaretin alım, satım, dağıtım ve acentalık dallarında dünya çapında hizmet vermektedir.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İHSANDEDE CAD.NO: 14 SARAYÖNÜ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Tiftruk Baskı
 •  
 •  (332) 239 12 25
 •  03322391227
 •  
 •  
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Tiftruk Baskı

Bu firmanin profili toplamda 972 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 2
 • Son 7 Gün : 6
 • Son 30 Gün : 21
 • Toplam : 972
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.