BASAŞ BAYRAK MATBAACILIK VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, geliştirdiğimiz üretim birimlerimiz, KONYA 2. Organize sanayisindeki toplam 4130 metrekare 2130 metrekare kapalı fabrikası ile hizmetini sürdürmektedir
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GÜNEŞTEPE SOKAK NO: 12 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Tifdruk Kağıt Baskı,Soğuk Baskı Pvc.Film, Selefon
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tifdruk Kağıt Baskı,Soğuk Baskı Pvc.Film, Selefon

Bu firmanin profili toplamda 692 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 692
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.