IŞIKLAR AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"Bir insanın ömrü bir müesseseyi kurmaya ancak yeterlidir, gerçeği göz önüne alınarak ve şahsa bağlı kalmaksızın, müesseselerin yaşamalarını sağlamak amacıyla kuruldu Işıklar Holding. Yıllardan beri takım çalışmasının çok güzel örneklerini verdik. Temel olarak, "Hayat mücadele değil, mücadele hayattır" ilkesini benimsedik.Yurdumuzun ekonomik kalkınmasına katkıda bulunabilmek için, Türk Özel Sektörü'nün bir mensubu olarak, yurt içinde ve yurt dışında payımıza düşen görevleri, aralıksız çabalarla yerine getirmeye çalıştık.Kökleri asırlara dayanan toplumumuzu, genç ve dinamik bir Cumhuriyet haline getiren Ulu Önder Atatürk'ün, Cumhuriyet'in 10. yıldönümündeki söylevinde yer alan "Yaptıklarımızı asla kafi göremeyiz. Çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz. Yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkaracağız. Milletimizi en geniş refah, vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağız." buyruğu, Işıklar Topluluğu'nun dinamizminin tek kaynağı olmuştur ve olacaktır."Kökleri asırlara dayanan toplumumuzu, genç ve dinamik bir Cumhuriyet haline getiren Ulu Önder Atatürk'ün, Cumhuriyet'in 10. yıldönümündeki söylevinde yer alan "Yaptıklarımızı asla kafi göremeyiz. Çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz. Yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkaracağız. Milletimizi en geniş refah, vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağız." buyruğu, Işıklar Topluluğu'nun dinamizminin tek kaynağı olmuştur ve olacaktır."
Adres
ERYILMAZ PLAZA MİHRABAT CAD. 34810 KARTAL İSTANBUL
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kraft Kağıttan Mamül Ambalaj Torbası
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kraft Kağıttan Mamül Ambalaj Torbası

Bu firmanin profili toplamda 688 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 688
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.