HASAN KULU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYAT SAN.VE TİC. A.Ş.
60 yıl sektörde hizmet veren firmamız üstün üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini hedef alarak profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticaretteki dürüstlük kuralını uygulayarak bugün orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır. Hizmette sağladığı kalite, kullandığı modern üretim teknikleri, çok geniş makine parkı, geniş kadrosu ve ticari itibarı ile sektöründe fiyat-kalite yönünden liderlik konumu ile gerek yurtiçi gerek yurtdışı da müşterilerinin güvenini kazanmıştır.
Adres
AĞAÇ İŞLERİ SANAYİ KIRIMLI SK. NO: 34-35 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kerestecilik, Taban Tahtası, Lambiri, Ahşap Parke
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kerestecilik, Taban Tahtası, Lambiri, Ahşap Parke

Bu firmanin profili toplamda 1544 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 39
  • Toplam : 1544
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.