ASİLLER MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Değişim rüzgârının ektisi altında olan dünyada teknolojinin gelişimine paralel olarak modern toplumların ihtiyaçları gelişmiş ve değişmiştir. Bu değişim pek çok alanda olduğu gibi mobilya dünyasında da kendini göstermiştir. Bu bilinçle her geçen gün hedeflerini daha ileriye taşıyarak mobilyacılıkta özellikle mutfak dolabı kapağı üretiminde yeni ufuklar açılmasını sağlayan Lamenka 1994 yılında kurulmuştur. Mutfak dolaplarına kapak üretmede daha çok kurumsal müşterilere yönelik satış yapan firma, özel tasarım siparişleri üzerine de hizmet vermektedir. Lamenka, hedef kitlesine farklı çözümler üreterek başarılı bir hizmet markası olmuştur. Günümüz mobilya ve dekorasyon dünyasında mutfak dolapların estetik hatların oluşturulması, hedef kitle memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması için teknoloji, kaliteli malzeme, sektörel bilgi birikimine sahip tecrübeli kadro, beceri, organizasyon ve sürekli hizmet bir zorunluluk haline gelmiştir. Lamenka geleneksel kalite çizgisinde yenilediği modüler mutfak dolabı kapağı tarzıyla daha modern bir ortamda, rahat çalışma imkânı sağlayacak farklı tasarımlar sunuyor. Firmanın bugüne kadar üretmiş olduğu ve kendi stilini yansıtan modeller güçlü referanslar elde etmesini sağlamıştır. Lamenka, hizmet garantisi ve müşteri tercihi ile mutfak dolaplarına kapak üretmede elde ettiği başarıyla kalitenin öncüsü olmuştur. Takım çalışmasını benimseyen firma, farklı bakış açılarını en iyiye ulaşma yolunda bir ışık olarak görmektedir. Büyüme hedefiyle sektörün akla ilk gelen markası olmak için üretim yapan kurum, bu anlayışı da süreç odaklı yaklaşım çerçevesinde ve kurumun amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışmaktadır. Firma, hedef kitlede oluşturduğu güvenle kalıcı bir imaj yaratmıştır. Kaliteli üretim ve hizmet ilkesiyle daima takdir toplayan ve saygı duyulan bir kurum kimliği kazanmıştır. Lamenka, amaç ve hedeflerine ulaşmak için kurumsallaşma, kurum kültürü ve kurum felsefesini oluşturmaktadır. Yenilikçi kimliğiyle çağın gereklerine uyum sağlayan kurum, gelişmenin önündeki engelleri ortadan kaldırmak üzere hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.
Adres
AĞAÇ İŞLERİ SANAYİ YERKÖY SK. NO: 1-3 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Laminat, Soft Kaplama
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Laminat, Soft Kaplama

Bu firmanin profili toplamda 993 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 993
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.