ÖZARPA AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"Firmamızın temeli kunduracılık mesleğine 1943 yılında başlayan Kemal ÖZARPA tarafından 1954 yılında atılmıştır. 12 m2 lik küçük bir atölyede üretime başlayan firmamız yıllar içinde gelişimini sürdürerek 1967–1975 yılları arasında üretimle birlikte perakende mağazacılıkta da faaliyet göstermiştir. Firmamız 1992 yılına kadar el tezgâhlarıyla üretimini sürdürmüş ve bu tarihten sonra dünya standartlarında modern makine parkuruyla üretimine devam etmiştir. 1996 yılında şirketleşmiş ve halen 1000 m2 alanda üretimine devam etmektedir. Yarım asrı aşan tecrübeyle erkek, bayan, çocuk ayakkabı, bot ve sandaletleri üretimi yapan firmamız, kalite odaklı üretim anlayışıyla özgün tasarımlarını, kaliteli malzeme ve titiz işçiliğiyle bütünleştirerek ekonomik fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır."
Adres
AYKENT AYAKKABICILAR SAN.SİT. 14.SK.NO: 6 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Deriden Mamül Ayakkabı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Deriden Mamül Ayakkabı

Bu firmanin profili toplamda 1156 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 1156
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.