MODELİŞ AYAKKABI VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız; Modeliş Ayakkabı, 1989 yılında kuruldu. 1997 yılına kadar atölye tarzında el üretimiyle haftada 500 çift ayakkabı kapasitesiyle çalıştı. 1997 yılında yeni bir anlayışla, makine parkını kurarak şirketleşti ve tüzel kişilik kazandı. 1999 yılında yeni fabrika binasına taşınarak daha geniş bir üretim alanına kavuştu. Halen; 3000 metrekare kapalı alanda, 40 kişilik üretim ekibiyle, günlük 1000 çift kapasiteyle üretime devam etmektedir. Üretim; merdane ( erkek ayakkabı ) ve garson (çocuk ayakkabı ) olmak üzere devam ediyor. Yakın gelecekte zenne ( bayan ayakkabı ) ve taban üretimini planlamaktadır.
Adres
AYKENT AYAKKABICILAR SANAYİ ZİRVE CAD.NO: 5 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Deriden Mamül Ayakkabı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Deriden Mamül Ayakkabı

Bu firmanin profili toplamda 1138 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 15
  • Toplam : 1138
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.