İÇ ANADOLU AYAKKABI VE MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.
Ayakkabı sektörüne 3 kuşak önce 1900’lü yıllarda perakenteci olarak başlayan firma, 1977 yıllında Konya Kunduracılar Sanayi Sitesinin faaliyete geçmesiyle birlikte toptan ayakkabı satışına ANADOLU Kavafiye Deposu adı altında başlamıştır. 1979 yılında şirketleşerek, bir aile şirketi olan, İÇANADOLU Ayakkabı Koll.Şti.’ni kurarak, 1991 yılında da İÇANADOLU Ayakkabı ve Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. ünvanı altında ayakkabı sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir. Eski Kunduracılar Sanayi Sitesinin taşınması sebebiyle, oradaki faaliyetine son veren firma, Ankara yolu üzerindeki Aykent Ayakkabıcılar Sanayi Sitesinde bulunan toplam 2600 m2 katlı kapalı alana sahip yeni işyerini faaliyete geçirerek, müşterilerine hizmet vermeye burada devam etmektedir.
Adres
AYKENT AYAKKABICILAR SAN.SİT. 11.SK. NO: 25 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Ayakkabı, Ayakkabı Malzemeleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Ayakkabı, Ayakkabı Malzemeleri

Bu firmanin profili toplamda 784 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 784
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.