GÜVENAL AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Ayakkabı Mesleğine 1945 yılında Babamız Hidayet ANBAR ile başlanmış olup, sonradan 3 kardeşin mesleğe sıra ile katılımlarıyla devam etmiştir. O zamanlarda elde yaptığımız üretimimiz yerine, 1995 yılında modern makinalara bırakmaya başladı. Konya'da 4000 m² kapalı alanda kurduğumuz tesisimiz 1995 yılında faaliyete başladı. Kurduğumuz tesisimiz modern makinalarla donandı ve tam bir fabrikasyon üretimi yapmaya başladık. Modern tesislerimizde 8 saatte 500 çift kapasite ile erkek ayakkabısı üretmekteyiz. Modellerimiz iç ve dış piyasadaki moda akımlarına uygun tarzda hazırlayarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Firmamız kalite müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup, biz ve personelimiz bugüne kadar kazandığımız başarılarımızı gelecek yıllara taşımak için el ele çalışmaktayız. GÜVENAL AYAKKABI olarak adından daha çok söz ettirecek.
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESİ ZİRVE CAD.ÇİÇEK SK. NO: 1 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Deri Ayakkabı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Deri Ayakkabı

Bu firmanin profili toplamda 759 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 759
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.