CİHAN AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1952 yılında, Mehmet TÜRK tarafından küçük bir perakende dükkanında baslayan CiHAN ayakkabının yolculugu, 80'li yıllarla birlikte imalata yönelmistir. El tezgahlarında devam eden üretimin yerini, 2000 yılında AKIN ayakkabınında katılmasıyla birlikte makineli üretim almıstır. Bu süreçten sonra, AKIN ayakkabının AK'ı CiHAN ile birlestirilip AKCiHAN, sonrasında da White World markaları olusmustur. Halen White World markasıyla 3.500 M2 kapalı alanda yıllık 200.000 çift kapasiteyle üretim devam etmektedir.
Adres
AYKENT AYAKKABICILAR SANAYİ 10721 SOKAK NO: 9 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Ayakkabı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Ayakkabı

Bu firmanin profili toplamda 996 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 996
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.