EVLİYALI TARIM VE HAYVAN ÜRÜNLERİ TİCARET LTD.ŞTİ.
Sektöre 1968 yılında Sn.İsmail Tüzün'ün Yapağı,Tiftik ticareti ile başlanılmıs,1994 yılında kurumsallasma yoluna giderek EVLİYALI TARIM VE HAYVAN ÜRN.TİC.LTD ŞTİ kurulmustur. Firmamız Kalite ve Müşteri memnuniyetini ilke edinerek piyasa talebini karsılamak amacıyla şirketimiz kurulusunun ilk yılında dış piyasaya açılarak,bazı ortadogu ve Avrupa ülkelerindenden Yün ve Yapağı ithalatına başlamış olup 1998 yılında Romanyada TUZUN IMPORT & EXPORT S.R.L. Firmasını kurarak Romanya Yapağısı,kuzu ve merinos yünlerini dogrudan Romanya'daki müstahsil'den alımına devam etmektedir. 2003 yılında yatırım alanlarını genişleterek,kalite standartlarının üstünde sıcak su yıkama tesisimizle faliyetimize devam etmekteyiz...
Adres
YAPAĞICILAR SİTESİ TAŞKESEN SK. NO:42 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Yün Ve Yapağı İşleme
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Yün Ve Yapağı İşleme

Bu firmanin profili toplamda 781 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 15
  • Toplam : 781
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.