MUAMMER KUZUCU YEMCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Kuzucu Yem, faaliyete geçtiği 1993 yılından bu yana, başta bölgemiz olmak üzere, tüm Türkiye'de en iyi hizmeti daima ön planda tutarak, kalitesi ile sektörde ilk sıralarda yer edinmiştir. Özellikle 1997 yılında faaliyete geçirdiği 6000 metrekare açık, 2600 metrekare kapalı saha üzerinde kurulu 25 ton/saat kapasiteli tesislerinde; pelet ve granül yem yapma, civciv vs. gibi yemlerde gerekli olan, hassas formülasyon gibi üstünlükleri sayesinde, büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Kuzucu Yem'de her zaman yemlerde "yüksek kaliteye ancak, kaliteli hammadde sayesinde ulaşılır." prensibiyle hareket edilerek, hammadde alımlarında azami özen gösterilmektedir.Bu titizlikle seçimi yapılarak alınan hammaddeler, sahasında deneyimli ve uzman teknik elemanların hazırladığı dengeli ve zengin içerikli formüllerle bütünleştirilerek, bilgisayarla üretimi yapılan yem çeşitleri güvenle yetiştiricilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yemlerimiz bilgisayar ortamında hayvanların gereksinim duydukları tüm besin maddelerince dengelenerek, zenginleştirilmiş vitamin - mineral katkıları, büyütme geliştirme faktörleri ile takviyeli olarak formüle edilmektedir.
Adres
KARAMAN CADDESİ HAKİMİYET SK. NO:2 MERAM KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » HERTÜRLÜ KARMA HAYVAN YEMİ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • HERTÜRLÜ KARMA HAYVAN YEMİ

    HERTÜRLÜ KARMA HAYVAN YEMİ
Bu firmanin profili toplamda 774 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 774
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.