KULUSAN YEM GIDA HAYVANCILIK ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.
1973 yılında özellikle Yurt Dışında çalışan Kulu' lu işçiler tarafından kurulmuş çok ortaklı bir şirkettir. Türkiye de Karma Yem üretmek amacı ile kurulan ilk fabrikalardandır. Kurulduğu günden itibaren 1734 Sayılı Yem Kanunu Hükümlerine riayet edip hiçbir olumsuz tahlil raporu bulunmamaktadır. 30 yılı aşkın tecrübemizi üretime yansıtarak her zaman kalite  üretmeye özen gösterdik.Yüksek Kalite Yüksek Verim parolasıyla yola çıkıp Kaliteli yem ve Yüksek Verimli Hayvansal Üretim Hedefine uygun olarak çalışılmıştır. Kuruluşumuz bu gün için 28 kişiyi istihdam etmektedir. Bünyesinde Ziraat Mühendisi, Veteriner Hekim olarak yeterli teknik elemanları bulundurmaktadır.Saatte 16 ton üretim kapasitesiyle çalışmakta olup fiili üretimi yıllık 20000 ton civarındadır. 4000 metrekare kapalı alanı depo olarak kullanılmaktadır.
Adres
ANKARA YOLU ÜZERİ ANKARA ÇIKIŞI 3.KM PK:7 KULU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » yem im.
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • yem im.

Bu firmanin profili toplamda 885 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 885
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.