ERSAL TARIM ÜRÜNLERİ TİCARETİ LTD. ŞTİ.-KONYA ŞUBESİ
1987 yılında Ankara’da kurulan erSal, ana faaliyet konusu olan tarım, hayvancılık ve gıda sanayi alanında dünyadaki hızlı gelişime paralel olarak, müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünler sunmayı ve bu sayede sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmayı kendine amaç edinmiştir.
Adres
KOSTİM ÖZEL ORGANİZE SANAYİ HÜDAİ CAD.NUR SK.NO: 11 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Soya Küspesi
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Soya Küspesi

Bu firmanin profili toplamda 899 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 899
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.