ÇÖĞENLER YEMCİLİK TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE PETROL ÜRÜNLERİ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.
120 yillik bir tecrübe... 120 yildir hiç degismeyen günümüz teknolojisi yakalamis, 1883 yilinda kurdugumuz imalathanemiz simdi günümüz teknolojisini yakalamis, hijyenik kosullarda üretim yapan, modernizasyonuyla ve genis urun yelpazesiyle turkiye\'nin dört bir yanina hizmet veren bir marka olmustur. Nesilden nesile hiç degismeyen tadi ve hergeçen zaman kendini biraz daha yenileyen çesitleri ile siz degerli müsterilerimizin begenisine sunuyoruz. Köklü bir geçmisi olan ÇÖGENLER HELVA; Türkiye\'nin ilk tahin üreticisi olmanin yaninda yillardir hiç degismeyen o güzel tadini, yüksek besleyici degeri olan özel yetistirilmis susamlardanalmaktadir.
Adres
Fevzi Çakmak Mah. Şekerciler Sitesi 10547 Sk. No:1 Karatay / KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Yem
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Yem

Bu firmanin profili toplamda 956 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 956
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.