KONYA PERSA PERLİT TÜREVLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Dünya Perlit Örgütü'nün üyelerinden olup 1968 yılında kurulan Persa'nın devamı niteliğinde 2003 yılında kurulan Konya Persa, Türkiye'de perlit imalatı ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız, başta filtreleme, gıda ve ilaç sanayii, inşaat sektörü, tarım sektörü, tekstil sektörü gibi bir çok alanda kullanılan perlit imalatını güncel teknolojiyi yakından takip edip uygulamaktadır. Dinamik ve deneyimli kadrosu, yeniliklere uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile firmamız, kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Konya Persa olarak, dünyada ve ülkemizde, en başta su olmak üzere doğal kaynakların gittikçe azaldığı bu dönemde alternatif doğal kaynaklardan olan perlitten insanların nasıl ve ne şekilde yararlanacağını göstermeyi kendinmize ilke edinmekteyiz.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KUDDUSİ CAD. NO: 15 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Perlit (Gıda Ve İnşaat Sanayi İçin)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Perlit (Gıda Ve İnşaat Sanayi İçin)

Bu firmanin profili toplamda 1199 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 15
  • Son 30 Gün : 33
  • Toplam : 1199
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.