KIRMIZIOĞLU GIDA SANAYİ LTD.ŞTİ.
1964 yılında bakliyat alım satımı, 1980 yılında kimyon alım satımı ile sektöre adımını atan KIRMIZIOĞLU GIDA 1993 yılında şirketleşerek, KIRMIZIOĞLU GIDA SAN. LTD. ŞTİ. Adını almıştır. Şirketleşmenin ardından yaptığı teknolojik yatırımlarla kimyon unu ve çemen unu imalatına geçmiştir. Gelişen teknoloji ve dünya standartlarına uygunluk sağlama amacıyla, firmamız Tarım ve Köyişleri Bakanlığından üretim izni alarak daha hijyenik ürünler üretme hedefine yönelmiştir. Sektörde Türkiye'nin sayılı sucuk, salam, sosis, pastırma imalatçıları ile gıda sanayine hizmet eden firmamız, baharatçılar, paketçiler, kasaplar ve yağcılara da aynı şekilde hizmet vermektedir. 3. Organize Bölge Müdürlüğü'nden temin edilen 10.000 m² arsa üzerinde fabrika binasının yapımına devam eden firmamız eleme ve kalibrasyon sistemlerini kurarak fabrikanın teknik kapasitesini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Kaliteye önem veren KIRMIZIOĞLU GIDA ISO-9200 Kalite Belgesine müracaat ederek ihracatında da başarıyı hedeflemektedir. Firmamızın hedefi; ‘Her zaman daha iyiyi üretmek,daha kaliteliyi tüketiciye ulaştırmaktır. Ayrıca en önemli vizyonumuz Türk imajını dünyaya tanıtmaktır'.
Adres
BÜYÜK BUĞDAY PAZARI YENİÇERİ SK. NO: 8 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Baharat(Kimyon Unu,Çemen Unu)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Baharat(Kimyon Unu,Çemen Unu)

Bu firmanin profili toplamda 1977 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 1977
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.