BİOTEK TOHUMCULUK TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Biotek Tohumculuk Ltd. Şti. Sebze Tarla ve Yem bitkileri tohumlarının üretimi, araştırılması yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda pazarlanması konularında faaliyet gösteren bir şirkettir. Biotek Tohumculuk; Konya merkezli bir şirket olup 2001 yılında kendisini tohuma adamış 2 (iki) ziraat mühendisi ortaklığında kurulmuştur. “Önce Kalite” sloganıyla işe başlayan Biotek Tohumculuk bu konuda bütün yenilikleri takip ederek kalite konusunda gereken titizliği göstermek adına ISO 9001:2000 kalite belgesi alımı için çalışmalara başlamıştır. Firmamız gelişen tohum pazarında kısa ve orta vadede sürekli iyileştirme, tesisleşme ve çeşit portföyünü tamamlamayı, uzun vadede ise uluslar arası pazarda rekabet edebilecek konumda yer bulmayı kendine hedef seçmiştir. Bu hedefe ulaşabilmek için müşteri ihtiyaç ve müşteri memnuniyetini mutlak amaç edinerek kaliteli çeşitler geliştirmeyi, üretmeyi kendine yol haritası olarak benimsemiştir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 4.SOKAK NO: 41 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sebze tohumları, Bitki Tohumları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sebze tohumları, Bitki Tohumları

Bu firmanin profili toplamda 1324 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 1324
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.