ÇIPA İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.
Baharat kahvaltıda, yemekte, salatada, lezzetin sağlığın sembolüdür.Baharat yemeğe hem hoş görünüm, hemde lezzet katmaktadır. Her baharatın kendine özgü kokusu tadı vardır. Iştah açtığını ve hazmı kolaylaştırdığını bilmeyen yoktur. 1979 yılında baharat ve baharat çeşnili ürünler ile üretime başlayan ÇINAR BAHARAT A.Ş. ,ÇINAR MARKALI BAHARAT ürünleri,KONTAT , FURU ve ÇINARALTI MARKALI Alkolsüz aromalı içecek tozları ile tüketiciye ulaşmaktadır. ÇINAR BAHARAT A.Ş. çeyrek asırlık tecrübesi, kalitesi, uygun fiyatı ve zengin portföyü ile sektördeki payını artırarak bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Tüm çeşitlerini tüketici için bir keyif haline getiren Çınar, yeni damak alışkanlıklarının oluşmasında öncü olmuştur. çalıştığımız firmalardan alınan satış sonuçlarına göre müşterinin ilk tercihi "ÇINAR" markalı ürünler olmuştur. Ürünlerimiz el değmeden hijyenik ortamda tam gramajında, standart olarak TÜRK GIDA KODEKSINE uygun üretilmektedir. Laboratuarda test edilerek alınan ham maddelerden, üretilen ürünlere, gösterilen titizlik ve özenin müşterilerin beklentisi doğrultusunda olması sağlanmıştır.Çınar ilk gün olduğu gibi bu günden sonrada en iyiyi ve en güzeli sunmak için sizlerin yanında olmaya devam edecektir.
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESİ 10473.SOKAK NO: 14-15 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Baharat, Kahve
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Baharat, Kahve

Bu firmanin profili toplamda 985 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 985
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.