ÖZEL ÇİKOLATA VE ŞEKERLEME GIDA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. / ÖZEL ŞEKERLEME
Keşfedilişi çok eskilere dayanan çikolata, kakao ağacının bulunması ile tarihte yerini aldı. Eski çağlarda kakao bitkisini tadan insanların bilgelik ve güç kazandığına inanılırdı. Gerçekten de şimdi bile çikolatanın insan üzerinde afrodizyak etkisi yarattığı, zihnin daha pratik çalışmasına katkı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Tarihten günümüze çikolatanın serüvenine ortak olmak isteyen 2 kardeş, 1971 yılında Konya'da küçük bir atölyede tatlı üretmeye başlarlar. Kaliteden ödün verilmeden yıllarca harcanan emeğin sonunda şimdilerde 2,500 m2 kapalı 10,000 m2 açık alanda teknolojik cihazlarla el değmeden üretilen çikolatalar ve şekerlemeler ülke ve dünya pazarlarında ÖZEL markası ile aranan ürünler haline gelmiştir. Bünyesinde kalite yönetim sistemlerini titizlikle uygulayan profesyonel ekibi ile her yeni sezonda yeni ürünlerle müşterisine hizmet götürmeyi başaran ÖZEL, sektördeki en iyiler arasında olmanın haklı gururuyla üretimine devam ediyor
Adres
ANKARA-ADANA ÇEVRE YOLU FETİH MAH.NO: 143 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Şekerleme,Çikolatalı Gofret
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Şekerleme,Çikolatalı Gofret

Bu firmanin profili toplamda 1148 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1148
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.