NAZHAN İNŞAAT GIDA VE NAKLİYAT İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.
1997 Yılında Nazhan İnşaat Gıda Nakliyat İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Olarak kurulan firmamız 2000 yılından itibaren şekerleme sektörüne ATAHAN markası ile girmiştir. Firmamız muhtelif akide şekeri, mevlana şekeri ile lokum ve cezerye imalatı yaparak Büsan Sanayi Organize sanayide 500 m2 lik fabrikasında üretimine başlamıştır. Her zaman " insanlar en iyisine layıktır. " felsefesi ile çalışmalrına devam eden firmamız Türkiye 'nin yedi bölgesinde oluşturduğu bayii ağı ile müşterilerine en kısa zamanda en iyi hizmeti verme konusunda kendisi ile yarış halindedir. 2007 yılına geldiğinde firma, müşteri memnuniyeti ile artan talepleri karşılamak amacı ile fabrika üretim alanını 1500 m2 'ye çıkartmış ve üretim teknolojisine baştan aşağı yenileyerek doğal gazlı buharlı pişirme sistemine geçirmiştir. lokum ve cezeryede cidarlı buhar krom nikel pişirme kazanları, şekerde ise buharlı continius sistem pişirme ile teknolojinin en son geldiği noktadaki pişirme sistemleri ile faaliyetine devam etmektedir. 2008 yılında Türkiye de ilk defa çift kulak sargılı dolgulu aromalı bonbon şekerini BONİTOS markası ile ayrıca pillow bag ambalajlı bonbon şekeri NAZBON markası ile siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunmuştur. Hizmet ve kaliteyi hijyen şartlar ile sunarken firmamız aldığı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı gıda üretim ve ISO 9001 ile ISO 22000 yönetim ve üretim uygunluk sertifikaları ile hizmetlerini belgelendirmiştir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ ESENLER CAD.NO: 23 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Şekerleme,Lokum
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Şekerleme,Lokum

Bu firmanin profili toplamda 854 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 854
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.