KOCA USTA CEZERİYE LOKUM GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Yıllardır Müşterilerimize daha temiz ve sağlıklı bir ürünü hijyenik bir ortamda 40 çeşide varan ürün yelpazemizle tüketiciye sunmanın gururunu taşıyoruz. Ülkemizde gerçek Türk Lokumunu üreten ve bu imajın bayrağını taşıyan bir firmayız. İmalattaki prensibimiz yaptığımızı önce kendimiz yiyip daha sonra müşterilerimize ikram etmektir.Bu nedenle edindiğimiz hak ve yeri her zaman koruyacağız. Daha iyi ve mükemmele ulaşmaya devamlı gayret edeceğiz. "Unutmuyoruz ki mükemmellik ayrıntılarla gizlidir.Tüm İnsanlar en iyi şeylere layıktır. "
Adres
TOPTANCILAR ÇARŞISI 4.BLOK NO: 47/ C SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Şekerleme,Cezeriye , Lokum
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Şekerleme,Cezeriye , Lokum

Bu firmanin profili toplamda 1188 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 15
  • Toplam : 1188
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.