GESAŞ GENEL GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GESAŞ 1974 yılında Konya’da Kuruldu. 18 bin metrekaresi kapalı 22 bin metrekarelik toplam alanda Tahin ve Tahin Helvası üretimiyle sevdiğimiz tatlara hayat vermeye başladı.Sektöründe uyguladığı son teknoloji continue sistemler, tam otomatik fırınlar, bilgisayar kontrollü üniteler ile GESAŞ birçok yeniliği  uygulayan firma ünvanını almıştır.Sahip olduğu son teknoloji ile TS-EN-ISO 9001:2000 ve TS-EN-ISO 22000  standartlarında üretim yapan GESAŞ ürettiği Helva, Susam, Tahin, Pekmez, Çikolata ve Rçelin yanı sıra Ayçiçek Yağı, Mısır Yağı, Kanola Yağı, Lokum, Üzüm Sirkesi, Elma Sirkesi ve Limon Sosu’nu da  ürün portföyüne katmıştır.2004 yılında GESAŞ, AŞCILAR A.Ş. bünyesine katılmış ve yeni yatırımlarla daha da ileriyi hedeflemiştir. Profesyonel yönetim anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti, yeni yatırımlar, geniş ürün yelpazesi, arge çalışmalarına verdiği önem, güçlü dağıtım ağıyla GESAŞ iç ve dış piyasada sizlerden aldığı güçle Türk ekonomisinin parlayan yıldızlarından biri olmaya devam edecektir.
Adres
ULUBATLI HASAN MAHALLESİ ANKARA CADDESİ NO: 146 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » İşlenmiş Susam ( Soyulmuş Ve Sorte Edilmiş),Kaplamalık Çikolata,Pekmez Pastörize Ve Dolumu,Reçel,Şok
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • İşlenmiş Susam ( Soyulmuş Ve Sorte Edilmiş),Kaplamalık Çikolata,Pekmez Pastörize Ve Dolumu,Reçel,Şok

Bu firmanin profili toplamda 1656 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 1656
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.