EYMEN GIDA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
EYMEN Gıda 2003 yılında gıda satışı ile ticaret hayatına ilk adımını atmıştır. 2008 yılından itibaren lokum, cezerye, mevlana şekeri ve akide şekeri gibi ürünlerle kısa zamanda sektörün güvenilirliğini kazanmıştır. EYMEN gıda, uzman, deneyimli usta ve personeliyle, üretimin her aşaması gıda mühendisleri kontrolünde titizlikle yürütmektedir. Hijyen anlayışından ayrılmadan, kaliteli ve geleneksel damak tadı veren ürünler üretmektedir. EYMEN Gıda öncelikli olarak müşteri memnuniyeti, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Ülkesi, bayileri ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Kendine özgü nezih bir şeker türü olan, Konyamızın meşhur Mevlana Şekeri, geleneksel, Türk lokumlarımız ve şekerimizle, farklı bir lezzete sahip cezeryesi ile hemen hemen tüm Türkiyeye ve yurtdışı satışlarıyla ülke ekonomisine verdiği katkıdan dolayı onur duyar.
Adres
YENİ ŞEKERCİLER SİTESİ 10532.SOKAK NO. 51 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Şekerleme,Lokum Ve Cezeriye
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Şekerleme,Lokum Ve Cezeriye

Bu firmanin profili toplamda 993 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 16
  • Toplam : 993
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.