NORBARAN GIDA İTHALAT İHRACAT AHŞAP ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
2001 yılında Gıda Katkı Maddeleri pazarlamak amacıyla kurulmuş olan NORBARAN GIDA ülkemiz dışındaki yenilikleri ülkemize taşımak amacıyla 2003 yılında Konya'da Ekmek Katkı maddeleri üretimine başlamıştır. 900m2 kapalı alanda kurulu olan modern tesislerimizde EKMAX® markasıyla ekmek katkı maddeleri üretimi yapmaktayız. Kullanılan unun ve üretilen ürünün özelliklerine göre 8 farklı çeşidi bulunan ürünlerimizle sektöre yüksek kalite sunmaktayız. Kaliteyi sürekli kılmak için bünyemizde yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarıyla ürün yelpazemizi geliştirerek 2007 yılının ilk aylarında hamur kesme ve tartma makinelerinde kullanılması amacıyla NOROİL KESTART® markasıyla bitkisel kökenli ithal yağların karışımından oluşan,insan sağlığına kesinlikle zararlı olmayan,şu an Avrupada kullanılan yağlara özdeş bir kestart makinesi yağı üretimine başlamış bulunmaktayız.Bu yeniliği ülkemize getirmemizdeki ilk amaç Avrupa standartlarını, soframızın vazgeçilmez yiyeceği olan ekmeğimize taşımak ve ekmeğe ekmek gibi değer vermenin yanında; piyasada şu an mevcut olan petrol türevi mineral kestart yağlarına alternatif, gıdaya uygun, gıda kökenli yağ üretmektir.Tabi bu yağın kestart makinesi teknolojisine uygunluğu tartışılmazdır.Bu yola çıkarken Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nında tam desteğini almak bizim için bir mutluluktur. Kalitedeki iddiamızı tescil etmek amacıyla başlattığımız ISO 9001:2000 ve ISO 22000 çalışmalarımız tamamlanarak, firmamız ROYAL CERT / Türkak tarafından belgelendirilemeye hak kazanmıştır. Gelen talepleri karşılamak amacıyla firmamız üretim kapasitesini arttırma çalışmalarını sürdürmekte olup kısa süre içinde yeni tesisler de ekleyecektir. Firmamız hâlihazırda İran ve K.K.T.C.’ye ekmek katkı maddeleri ihraç etmekte olup yakın zamanda ihracattaki payını artıracaktır. Ekmek Katkı Maddeleri dışında firmamız, E472e, E471, E481 başta olmak üzere çeşitli emülgatörleri ithal ederek ülkemizde dağıtımını yapmaktadır.
Adres
F.ÇAKMAK MAH.KONYA GIDA SİT. 13.BLOK NAZAR SK.NO: 39 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Ekmek Katkı Maddesi
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Ekmek Katkı Maddesi

Bu firmanin profili toplamda 716 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 716
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.