DOĞANEKS UNLU MAMÜLLER GIDA TARIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1957 yılında Mehmet DOĞAN tarafından Amele Pazarında Erdiren Fırını ile üretime başlanmıştır. Ardından İhsaniye Yatağanlılar ismi ile faliyet göstermeye devam edilmiştir.1985 yılında Meram Eskiyol üzerinde ve 1993 yılında Havzan Mahallesinde Doğan Yatağanlı ekmek fabrikası açılmıştır. Babaları Mehmet DOĞAN’ın kalite anlayışını benimseyen ve bu anlayışı daha da ileri götürmek isteyen oğulları Dursun, Murat ve Mehmet Ali DOĞAN kardeşler yine temel prensipleri olan kaliteden hareketle 2005 yılında uzun yılların verdiği tecrübe ile Doğaneks Unlu Mamuller Gıda Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuşlardır. 2400 metre kare kapalı ve 600 metre kare açık alan olmak üzere toplam 3000 metre karelik bir alanda hizmet vermekte olan Doğaneks ekmek ve unlu mamüller çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, şerbetli tatlılar, yaş pasta çeşitleri gibi unlu mamullerin yaklaşık 200 çeşidini hali hazırda üretmekte olup, temel amaç kaliteli ve hijyenik unlu mamulleri halka arz etmektir.
Adres
M.AKİF MAHALLESİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ NO: 157 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Ekmek , Unlu Mamüller
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Ekmek , Unlu Mamüller

Bu firmanin profili toplamda 929 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 929
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.