NURTAŞ TARIM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.
NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. olarak 1993 yılında Konya' da buydağ unu üretimi ile faaliyet göstermeye başladık. Un sektöründe 16 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır. NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetleriyle un sektöründe belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir. NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. olarak fabrikamızın bütün üniteleri değirmen makineleri endüstrisinde dünya lideri olan kuruluşlar tarafından üretilen en son teknoloji ürünü makine ve ekipmanla donatılmıştır.Size kalite ve hizmet açısından daha yakın olmak için bizi seçen müşterilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkanı sunmayı amaçlayarak bu internet sitesini aktif hale getirmiştir.
Adres
KONYA YOLU ÜZERİ 2.KM CİHANBEYLİ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  •  
  •  (332) 673 42 93
  •  (332) 6734298
  •  
  •  
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
Bu firmanin profili toplamda 755 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 14
  • Toplam : 755
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.