KONYA UN SANAYİ İŞLETMELERİ VE TİCARET A.Ş.
1991 yılından beri faaliyetine devam etmekte olan fabrikamız ülkemizin buğday ambarı Konya da kurulu olup, yıllık 93.600 tonluk kapasiteye sahiptir. Fabrikamız buğday sezonunun başladığı yaz aylarında yıllık ihtiyacının tamamını Konya başta olmak üzere ülkemizin değişik yörelerindeki en kaliteli buğdaylardan alarak karşılamaktadır. Böylelikle yıl boyunca kalite ve fiyat istikrarını koruyabilmektedir. Fabrikamız, ekmeklik unun yanı sıra özel amaçlı buğday unu da üretmektedir. Bunlar genel olarak pastalık, pidelik, pizzalık ve baklavalık unlardan oluşmaktadır. Bu ürünlerimiz 50 kg.lık çuvalların yanı sıra süpermarket pazarına yönelik olarak 1,2,5 ve 10 kg. lık kağıt ambalajlarda da hazırlanmaktadır. Fabrikamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda Üretim Sertifikası ve TSE (türk Standartları Enstitüsü) belgelerine sahip olup tüm ürünlerimiz gıda nizamnamesine ve Uluslararası Standartlara uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin satış ve dağıtımı, Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Bursa, Antalya, Amasya ve daha birçok ilimizdeki depolarımız ve temsilciliklerimiz vasıtası ile yapılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerimiz kaliteli ve rekabet edilebilir fiyatları nedeniyle yurt dışı pazarlarda da ilgi ve talep görmekte ve ihraç edilmektedir.
Adres
KARATAY SANAYİ SİTESİ BÜLBÜL SK. NO: 33 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Un İm.
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Un İm.

Bu firmanin profili toplamda 1046 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 1046
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.