KOÇLAR UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"Koçlar Un Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin temelleri HACI MUSTAFA KOÇ(Doğum T. 1336)tarafından 1995 yılında Doğanhisar İlçesinin DEŞTİĞİN kasabasında su değirmeni çalıştırmasıyla atıldı. Daha sonra ILGIN ilçesine gelinerek burada traktör alım satımı ile faaliyetine devam etti. 5 oğlu ile birlikte KOÇLAR KOLLEKTİF Şirketini kurarak ZAHİRE ve nakliyecilik işine başlandı. 1990 yılında KOÇLAR UN SAN.TİC.A.Ş. ne dönüşerek şimdiki fabrikanın temelleri atıldı. Halen 150.000 kg kapasite ile çalışmakta olup firmamız 42-00428 sicilno ile GIDA SİCİL SERTİFİKASI na sahip bulunmaktadır. Şirketlerimizde halen 52 kişi istihdam etmektedir. FAALİYET ALANLARI Un imalatı Yem-Kepek satışı Kimyevi Gübre Bayilikleri (TÜGSAŞ), (İGSAŞ) Yük Nakliyeciliği"
Adres
YENİ BUĞDAY PAZARI NO:21 ILGIN KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Un İm.
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Un İm.

Bu firmanin profili toplamda 871 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 871
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.