DERYA UN SANAYİ VE TİC.A.Ş.
Demirpolat Şirketler Grubu 1950’ li yıllarda Konya ili Sarayönü ilçesinde taşımacılıkla başlayan ticari hayatını zahirecilikle devam ettirmiştir. Sonraları 1964 yılında Derya Un Fabrikası, 1988 yılında Saray Yem Fabrikası, 1993 yılında ise Demirpolat Tarım Ürünleri Limited Şirketi kurulup faaliyete geçirilerek tarıma dayalı sanayinin ilk adımları atılmıştır. Daha sonra 1997 yılında da Temrin Dış Ticaret Limited Şirketi’nin kurularak ithalat, ihracat ve yurt genelindeki limanlarda yüksek kapasiteli ve son teknoloji ile donatılmış cihazlarla yükleme/boşaltma faaliyetleri başlatılmıştır.
Adres
SARAÇ MAHALLESİ İSTANBUL CAD.NO: 83 SARAYÖNÜ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Un İm.
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Un İm.

Bu firmanin profili toplamda 1139 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 16
  • Toplam : 1139
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.