BÜYÜK HEKİMOĞULLARI GIDA SAN. VE TİCARET A.Ş.
1985 yılında Adnan HEKİMOĞLU tarafından kurulan Büyük Hekimoğulları A.Ş. kurulduğu günden bugüne aynı yönetim kadrosuyla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Bu birliktelik başarıda devamlılık ilkesinin doğruluğunu ortaya çıkarmış ve Büyük Hekimoğlu A.Ş. Türkiye genelinde ilk 500 firma arasına girmiştir. Firmamız faaliyet gösterdiği UN sektöründe bir aile klasiği olarak bu mesleği sürdürmektedir. Ailemiz bu konuda haklı bir üne sahiptir. Yıllardır müşterilerine kendi tecrübe ve dürüst iş ahlakı doğrultusunda ürünler sunmaktadır. Sektörümüzde var olabilmek ve aile geleneğimizi sürdürebilmek, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesine bağlıdır. Daha iyiye gidebilmek ve toplumun ailemize duyduğu güveni daha da artırabilmek için tüm çalışmalarımız aynı ruh ve bilinç firmamıza kenetlenmeli, konulacak hedeflere aynı şevk ile koşulabilmelidir.
Adres
FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ ANKARA CADDESİ NO: 176 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Un
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Un

Bu firmanin profili toplamda 1578 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 1578
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.