ARSLANOĞLU UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"1989 yılında kurulup 1996 yılında üretim faaliyetine başlamıştır.Yıllık üretim kapasitesi 70.000 tondur.Arslanoğlu Un San ve Tic A.Ş ürünlerini kaliteden ödün vermeden ; en ileri teknolojiyi kullanarak çalışanlarınında katkısı ile gıda sanayinde bügünkü yerini almıştır. İlkemiz; tüketicinin istediği ürünleri tespit ederek ; bu ürünleri özenle seçilmiş hammaddelerden tamamen hijyenik koşullarda çevre dostu ileri teknoloji kullanarak en yüksek kaliteyi garantilemektir.. Arslanoğlu Un için kalite ;Hem anlayış olarak.... Hemde teknik açıdan..... Anlayış yönünden baktığımızda Kalite ; Ürünün temel ilkesi olan kalite riskini ortadan kaldırma için gösterilen kararlılık kalite bilincini ve standartların uygulamasını desteklemek güçlendirmek için gerekenleri yerine getirmektir. Teknik açıdan baktığımızda Kalite Güvencesi ; Tedarikçilerden gelen hammaddenin uygunluğunu titizlikle yapılan analizler neticesinde tespit edilmesi ve akabinde depolanmasıdır. Hammaddenin üretim hattına girdiğinde her işlem çok sıkı standartlar altında yapılıyor olması ve ürünün hat boyunca bir çok noktada düzenli kalite kontrollerinden geçmesi ve yine son ürünün baştan sona kalite kontrolünün yapılmasından sonra paketlemesine izin verilmesi ile sağlanmaktadır."
Adres
ANKARA YOLU 1. KM SARAYÖNÜ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Un
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Un

Bu firmanin profili toplamda 853 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 853
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.