CEBEL SÜT ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ İMALAT SAN.TİC.A.Ş.
1962’den beri gıda sektöründe hizmet veren Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Ltd. Şti. ilk olarak 1978 ‘de bal ve zeytin ürünleriyle Cebel ‘in markalaşma sürecini başlatmıştır. 1999 yılında Cebel Süt Ürünleri ve Gıda Maddeleri İmalat San. Ve Tic A.Ş.’yi kurarak süt ürünleri üretimine başlamıştır. Şu an 15.000 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştiren şirketler deneyimi ve teknolojisiyle Türk gıda sanayinin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Ürün kalitesini kendine temel amaç edinmiş olan İşletmelerimiz K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetim sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahip olmuş, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü sağlamakta ve tüketicilerimizin güvenini kazanmaktadır. Ürün kalitesinin yanı sıra müşteri beklentileri doğrultusunda gerekli Ar-Ge çalışmalarını yaparak ürün çeşitliliğinide sürekli geliştirmektedir. Binlerce üretici müstahsillerimizle uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz ve desteklerimizle tarım ve hayvancılığımızın gelişmesi, ürün kalitemizin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve hizmet etmek için çalışmaktayız.
Adres
ADANA ÇEVRE YOLU FETİH MAH. NO: 263 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Süt, Süt Mamülleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Süt, Süt Mamülleri

Bu firmanin profili toplamda 2645 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 10
  • Son 30 Gün : 38
  • Toplam : 2645
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.