BÜYÜK AYGIN SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİC.LTD.ŞTİ.
İnsanoğlunun varolduğu günden buyana sağlık ve temizliğin simgesi süt, gizemli oluşumuyla bütün hünerlerini gözler önüne serer. Yoğurt olur, Peynir olur, Kaymak olur, Tereyağı olur... Ama her zaman ayca’nın değişmez kalite anlayışıyla yoğrulur ve sunulur, sizlere layık olabilme adına, beğendirebilme aşkıyla... ayca’nın Dünya Standartlarındaki toplam Kalite Felsefesi ile bütün hijyen koşulları yerine getirilerek üretilen tüm ürünler, firmamızın değişmez lezzet anlayışıyla sizlere sunulmaktadır. Günlük 150 ton süt işleme kapasiteli tesisimizde, "ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi" ve "ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi" belgelerine sahip ayca, hammadde girişinden mamül madde çıkışına kadar her aşaması titizlikle kontrol edilen bir süreçten geçmektedir, sizlerle buluşabilmenin heyecanı ile... Bize olan Sonsuz güveniniz ve bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür Ederiz...
Adres
FETİH MAHALLESİ LAHZA SK. NO: 5 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Süt, Süt ürünleri, Peynir, Tereyağ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Süt, Süt ürünleri, Peynir, Tereyağ

Bu firmanin profili toplamda 1155 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 12
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1155
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.