BİRSÜT SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Süt mamulleri üretimine baba mesleği olarak 1994 yılında üç kardeş tarafından başlamış ve ilk olarak beyaz peynir üretilmiştir. Birsüt Süt ve Gıda Mam. Ltd. şti., Türkiye'nin en önemli peynir merkezi olan Konya da 3000 m2 kapalı, 8000 m2 açık alana sahip olan işletmesinde; modern makine, ekipman ve laboratuarları ile tecrübeli mühendis ve teknik elemanları ile, son derece hijnenik koşullarda kaliteli ve sağlıklı ürünler üreterek faaliyetini sürdürmektedir.İşletmenin günlük kapasitesi 200 ton süt olup, halen 90 ton süt işlenmekte ve 50 kişiye istihdam sağlamaktadır. Birsüt Süt ve Gıda Mam. Ltd. şti.; Konya Merkezi, Çevre ilçe, kasaba ve köylerden toplanıp fabrikamıza getirilen sütler laboratuarımızda kontrolden geçtikten sonra üretime yönlendirilmektedir. Dolayısıyla işletmede çalışan personellerin yanısıra 3000 çiftçi ailesinin günlük sütlerini değerlendirmektedir. Bu sayede bu çiftçi ailelerin ekonomilerine katkı sağlanmaktadır. Birsüt Süt ve Gıda Mam. Ltd. şti. “Kalite ve Lezzette Son Nokta” sloganıyla 2005 yılının Temmuz ayından itibaren Uluslararası Kalite Güvence sistemi ve Gıda güvenliği ISO 9001:2000- HACCP belgelerini de tescil ettirmiştir. Sadece Beyaz Peynir ile başlanılan ürün çeşitleri 20 çeşide ulaşmıştır. Her geçen gün müşterilerimizin talepleri karşısında yeni ürünlerle ürün yelpazemizi 30 çeşide çıkarmayı hedeflemektedir. Birsüt Süt ve Gıda Mam. Ltd. şti.'nin “Kalite ve Lezzette Son Nokta” sloganıyla kaliteli ve lezzetli ürünler için her geçen gün teknolojik yatırımları devam etmektedir. Dünyanın neresinde olursak olalım, vazgeçilmez besin kaynaklarından biri de süt ürünleridir. Süt gibi muhteşem bir nimetin,damak tadımızı süslediği süt ürünleri, peynir ve bunların çeşitleri asırlardır sofralarımızdadır. Zamanın değişen koşullarına,toplumun ihtiyacına uygun olarak üretilen peynirde her zaman aranan kaliteli, lezzetli ve hijyenik olmasıdır
Adres
HACI YUSUF MESCİT MAHALLESİ HİLAL CAD. NO: 105 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Yoğurt
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Yoğurt

Bu firmanin profili toplamda 1524 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 12
  • Son 30 Gün : 35
  • Toplam : 1524
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.