BERBEROĞLU SÜT ÜRÜNLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
964 yılında Mehmet Rıza Özsakal tarafından küçük bir aile işletmesi olarak kurulan ÖZSAKAL Süt Mamulleri 1990 yılından sonra Ali Riza Özsakal'ın yönetime geçmesiyle kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmıştır. 1995 yılında 3200m2 açık alan, 1200 m2 kapalı alan olmak üzere BERBEROGLU Süt Ürünleri ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti'ni kurarak işlem hacmini genişletmiş ve pazarda önemli bir paya sahip olmuştur. Başta Konya merkez olmak üzere yakın çevre köy ve ilçelerimizden temin edilen süt islenerek kaşar peyniri, beyaz peynir, süzme yoğurt, kase yoğurt, tereyağı, krema ve lor peyniri olarak üretilmektedir. 40 ton/gün süt işleme kapasitesine sahip olan Berberoğlu Süt, ürettiği ürünleri “Berberoğlu” ve “Osmanlı” markası adı altında piyasa sunmaktadır. Ürünlerin, bünyemizde bulunan dağıtım ağı ile Konya merkez, Afyon, Eskişehir, Ankara, Samsun, İstanbul, Gaziantep, Bursa illerine dağıtımı ve pazarlaması yapılmaktadır. Firmamızın genel kuralı, tüm yönetici ve çalışanlarımızın şirketimizi çağdaş, modern ve örnek bir şirket yapabilmek için faaliyetlerini sürekli iyileştirme çabası içinde olmalarıdır.
Adres
EREĞLİ ÇEVRE YOLU FETİH MAH. LAHZA SK. NO: 6 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kırma taş
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kırma taş

Bu firmanin profili toplamda 1219 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 1219
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.