GÜZELOĞLU GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ NAKLİYE AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ZEVK Yağ sanayii 1993 yılında Şükrü Cemal Güzeloğlu tarafından Gülpaş Gıda Pazarlama olarak Konya Toptancılar Sitesi’nde ticaret hayatına başladı. 1994 yılında Bitkisel Sıvı Yağ imalatına yönelen firmamız; “Müşteri sağlığı için kalite” anlayışı ile ZEVK markası adı altında üretimine başlamıştır. Ürün portföyünde bulunan ZEVK ve BOĞAZİÇİ markası ile başta Ayçiçek yağı olmak üzere Mısır yağı, Fındık yağı, Soya yağı, Pamuk yağı, Kanola yağı, Zeytinyağı üretimlerini yapmaktadır. 1998 yılında Güzeloğlu Gıda ve İhtiyaç Mad. Nak. Amb. San. Tic. Ltd. Şti. ismiyle Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi’nde 3500 m2 si kapalı olmak üzere 6000 m2 alan üzerinde faaliyetlerine devam etmiştir. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin neticesi olarak hızla büyümüş ve 2006 yılında tesisleşme kararı alınmıştır. 2007 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde 20 bin m2 açık ve 8 bin m2 kapalı alan olmak üzere 120 ton/gün üretim kapasitesinde, en son teknolojiye sahip kontinü bitkisel rafine yağ tesisisini kurmuştur. Avrupanın çeşitli ülkelerinden desteklenen ekipmanlar ile otomasyon kontrolünde el değmeden üretim yapmakta olan ZEVK Yağ Sanayii 2007 yılı Mayıs ayında faaliyetine başlamıştır. Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek daha iyi hizmet vermek için makine parkuru sürekli yenilenmektedir. Kalite Kontrol Laboratuarımızın teknik donanımı tamamlanmış ve Ar-Ge laboratuarı faaliyete geçmiştir. Tüketici Memnuniyetinin sağlanması, sağlıklı ve kusursuz bir ürünün sunulması, Ürün kalitesinin korunması, hammaddenin girişinden tüketiciye kadar tüm aşamalarda son derece titiz bir laboratuar kontrolünden geçirilerek sağlanmaktadır.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ T.ZİYAEDDİN CAD.7.SK.NO: 32-34 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Yemeklik Sıvı Yağ Dolumu (Ayçiçek,Mısır, Bitkisel Yağlar)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Yemeklik Sıvı Yağ Dolumu (Ayçiçek,Mısır, Bitkisel Yağlar)

Bu firmanin profili toplamda 1489 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 32
  • Toplam : 1489
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.