GİTAŞ GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİC.VE SAN.A.Ş.
Gidaş gıda ve ihtiyaç maddeleri tic ve san a.ş 1975 yılında konyada kurulmuştur .1994 yılında aydoganlar grup bünyesine katılarak ,gıda toptan şatış ve pazarlama konusundaki faaliyetlerine sürdürmektedir.Son teknoloji ile donatılmış üretrim ve paketleme tesisilerinde günlük 30 ton toz, 5 ton cay paketleme kapasitesine sahiptir.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ B.KAYACIK MAH.KUDDUSİ CAD. NO: 6 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Ham Bitkisel Yağ Ve Bitkisel Küspe, Küp Şeker İmali Ve Baklıyatve Şeker Paketleme
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Ham Bitkisel Yağ Ve Bitkisel Küspe, Küp Şeker İmali Ve Baklıyatve Şeker Paketleme

Bu firmanin profili toplamda 2007 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 11
  • Son 30 Gün : 36
  • Toplam : 2007
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.