ÖZÇİĞDEM KURUYEMİŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
1955 yılında tezgahlarda incir satarak başladığımız ticari faaliyetlerimize, bugün, 40’dan fazla ürün çeşidinin üretim ve satışı ile devam ediyoruz. 1975 yılına kadar Aziziye Camii civarında perakende kuruyemiş ve mandıra ürünleri satışı ile devam eden ticari hayatımız, 1975 yılında Toptancılar çarşısında Kuruyemiş üretimi ve toptan satışıyla yeni bir boyut kazandı. Burada ilk yıllar Ayçekirdek ve Leblebi üretimi yapıldı ve yıllar ilerledikçe diğer kuruyemiş çeşitlerinin üretimine geçildi. Bugün gelinen noktada; 4200 m²’si kapalı, 9000 m²’lik fabrikamızda, günümüzün en teknolojik eleme, kavurma ve paketleme sistemleriyle 40’ın üzerinde ürün ve 200’ün üzerinde çeşidimizle, günlük 20 ton üretim kapasitemizle faaliyetlerimize devam ediyoruz. 35 yıllık bir tecrübenin teknolojiyle bütünleştiği firmamızda değişmez temel değerlerimiz hijyen ve kalitedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla, kaliteden taviz vermeden, sürekli gıda mühendisi kontrolünde en sağlıklı ürünleri üretme çabası içindeyiz. Hammadde girişinde, üzerimize aldığımız sorumluluğun ağırlığını hissederek, bütün personelimizi bu bilinçle eğitiriz, aynı sorumluluk anlayışıyla üretir ve müşterilerimize ulaştırırız. Bizi en çok memnun eden şey, insanların bizim ürünlerimizi tattığında yüzlerinde oluşan gülümseme. Ciddi bir pazarlama ve dağıtım ağına sahip olan kuruluşumuzda tüm ekibimizin amacı; Yüce yaratanımızın insanlar mutlu olsunlar diye yarattığı bu lezzetli ürünleri sizlerle buluşturmak. Sizleri mutlu etmek en büyük hedefimiz.
Adres
ANKARA-ADANA ÇEVRE YOLU HACI YUSUF MESCİT MAH.NO: 73 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kuruyemiş Paketleme
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kuruyemiş Paketleme

Bu firmanin profili toplamda 899 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 899
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.