HATİPOĞLU GIDA KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Konya'nın önde gelen et ürünleri üreticilerinden olan Hatipoğlu Gıda LTD. ŞTİ.; 1970 yılında 3 kardeşin küçük bir atölyede basit makinelerle ve kendi öz kaynakları ile kurdukları bir şirkettir. Değişen, gelişen ve yenilenen yönetim anlayışıyla şirket, ikinci nesile geçmiş ve sektörde emin adımlarla ilerleyip önemli bir konuma sahip olmuştur. Şirketin tamamı ithal ve yeni teknolojilerle donatılmış üretim makinelerine sahip bulunmaktadır. Üretimden sevkiyata kadar veteriner hekim ve teknik uzman kadrosuyla ürünlerin kalite kontrolü etkin bir şekilde yapılmaktadır. Tüm ürünlerin, Tarım ve Köy İşleri Bakanlndan Çalışma izni ve Gıda Üretim Sertifikaları bulunmakta, Türk Gıda Kodeksi Et Ürünleri tebliğne uygunluk doğrultusunda, hijyenik şartlarda üretimi yapılmaktadır ve ürünler klimalı araçlarla dağıtılmaktadır. Hatipoğlu LTD. ŞTİ. Kaliteli ve sağlıklı ürün politikasıyla; bilinçli yönetim, üretim, pazarlama kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Klasik Türk Sucuğu ve Pastırmanın dışında Salam, Sosis, Jambon gibi ürünleri de bölge halkına sunarak, tanıtarak ve sevdirerek bir ilke imza atmıştır. Evrensel düşünüp yerel davranan, bütün gücünü bölge insanının gösterdiği teveccühten alan firmamız müşterilerine şükran borçludur.
Adres
MUSALLA BAĞLARI MAHALLESİ BELH CAD. ÜÇLER SİT. NO. 57 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sucuk,Salam,Sosis, Pastırma
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sucuk,Salam,Sosis, Pastırma

Bu firmanin profili toplamda 1002 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 1002
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.