BESTAŞ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
2 NİSAN 1993 yılında aile fertleri tarafından kurulmuş anonim bir şirkettir. Merkezi Konya'da faaliyet gösteren şirketin Ankara İli Öveçler semtinde de bir irtibat bürosu bulunmaktadır. 19 Nisan 1993 tarihinde Konya Ticaret Odasına kayıt olan şirket bu tarihten itibaren kesintisiz olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimizin kuruluş amacı maden kanununda sınıflandırılması yapılmış olan her türlü enerji madenleri, sanayi madenleri ve kıymetli taşların işletme faaliyetlerinde bulunmak, taş ocakları nizamnamesine göre işletilmesi gereken taş ocaklarının işletmeciliğini yapmak, çıkartılan taşları cinslerine göre kırma ve eleme işlemlerine tabi tutarak kireçtaşı malzemesi üretmek ve bu işlere bağlı olarak bizzat kendi araçları veya kiralayacağı vasıtalarla nakliye taşımacılığı yapmak şeklinde özetlenebilir.
Adres
MUSALLA BAĞLARI MAHALLESİ BELH CAD. NO: 77 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Otomotiv Conta
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Otomotiv Conta

Bu firmanin profili toplamda 909 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 909
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.