Otomatik Eşleştirme

Otomatik Eşleştirme Aracı

Seçeceğiniz anahtar kelimelerle eşleşen Avrupa İşletmeler Ağı ofislerinin yayınlamış olduğu Teknoloji Talepleri ve Teknoloji Teklifleri belirli aralıklarla E-mail olarak size gönderilsin istiyorsanız, lütfen Otomatik Eşleştirme Aracı'na firmanızı dahil edin.

AVRUPA İŞLETMELER AĞI
TEKNOLOJİK İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ
OTOMATİK EŞLEŞTİRME ARACI'NA KAYIT İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

(Araç inglizcedir)

AVRUPA İŞLETMELER AĞI
TEKNOLOJİK İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ
OTOMATİK EŞLEŞTİRME ARACI'NA YAPTIĞINIZ BİLGİLERİ GÜNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.